Otázka:
Jak zajistím, aby byla deska stabilní?
rfsk2010
2012-02-17 14:50:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dlaždice / desky, které mám před domem, jsou volné. Takže když jdu přes ně a šlápnu po stranách, opačná strana se zvedne a je to velmi trapné a nebezpečné. Chtěl bych to správně opravit na zemi. Mohl by někdo říct, jaká je standardní praxe řešení tohoto typu problému. Připojil jsem obrázek, abych ukázal, co mám na mysli

enter image description here

Dva odpovědi:
RQDQ
2012-02-17 21:40:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

První věc, která mi přijde na mysl, je:

  • Vezměte všechny dlaždice
  • Vykopejte několik palců pod místo, kde byly
  • Položte malý štěrk a zhutněte ho.
  • Dejte trochu písku a zhutněte ho.
  • Znovu nainstalujte dlaždice

Jiným způsobem by bylo položte maltovou vrstvu na nějaký štěrk. To by je také pěkně zablokovalo.

Jeff
2012-02-19 06:13:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Přidání do RQDQ.

Jako podklad použijte špinavou břidlici pod pískem finišeru - nebo si vyzvedněte pár pytlů finišeru z místního železářství. Místo písku můžete použít i břidlicový prach. Můžete použít polymerní písek na dlahu, abyste dlahy zajistili na místě, místo abyste si také pohrávali s maltou.

Tento písek jednoduše vysypete do mezer mezi dlaždicemi, smete nadbytečné množství a poté na písek velmi lehce zamlžíte vodu. . Jakmile písek navlhne, ztvrdne a zamkne dlažební desky.

Musíte je znovu vyrovnat. Váš problém je, že nejsou na stejné úrovni.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...