Otázka:
Ve stropě se zkřížily černé a bílé dráty
TomTom
2016-11-03 19:39:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Výměna stropního svítidla v domě (1989); odstranil staré zařízení, které fungovalo naprosto v pořádku, ale teď vidím až do krabice, že do této krabice jsou 3 kabely, které obsahují dva černé a jeden bílý, které jsou pigtailovány, jak vidíte v tomto krátkém videoklipu. Myslím, že se to kvalifikuje jako TAR (To není správné)?

Měl bych zavolat velké zbraně, nebo mohu s tímto scénářem spát v noci, pokud jen připojím nové zařízení jako starý byl nainstalován?

Ahoj, @TomTom. Děkujeme, že jste sem přispěli! V obou vašich otázkách jsem si všiml, že jste přiložili videoklip. Díky za toto úsilí! Obecně však upřednostňujeme * obrázky *, protože StackExchange uchovává kopii obrázků. To pomáhá zachovat informace v příspěvku, pokud například smažete tato videa z Disku Google nebo váš Disk Google dosáhne svého limitu šířky pásma pro daný měsíc. Některé situace však potřebují video, a to je naprosto srozumitelné.
Dává smysl @Zach Mierzejewski. Děkuji za tip.
Tři odpovědi:
DarthCaniac
2016-11-03 19:56:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vypadá to jako vložený přepínač, který je obvykle označen značkou na drátu. Jsou na bílém vodiči nějaké černé značky (např. Ostří nebo elektrická páska)? Měli byste být schopni zapojit do svého zařízení staré vodiče přesně tak, jak jsou.

inline switch

+1 Třetí kabel pravděpodobně vede proud do jiného zařízení nebo zásuvky. Černá na černé a bílá na bílé. Pokud bílý drát napojený na černou nemá značku, udělejte to nyní černou značkou nebo elektrickou páskou, abyste pomohli příště.
James Jenkins
2016-11-03 22:46:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mám dům z padesátých let v Pensylvánii (USA). Našel jsem nějaké podivné vedení, jak popisuješ.

Uvolněte matici vodiče, oddělte vodiče, aby se nic nezkratovalo nebo nedotýkalo, a znovu zapněte napájení. Pak se podívejte, co nefunguje.

Zjistil jsem, že vodič „navíc“ často dodává energii nebo zem do zásuvky nebo jiného světla. V mých případech šlo ke světlu ze zásuvky na světlo do jiného výstupu 3 pramenný vodič.

Poprvé jsem to našel, odpojil jsem světlo v garáži a zjistil jsem, že také napájí zásuvky do výše uvedené ložnice.

Myslím, že vlákno napájí detektor kouře, který se nachází několik stop odtud, protože to bylo také deaktivováno, když jsem vypnul jistič, který ovládal zařízení. Myslel bych, že Smokes bude na svém vlastním okruhu, ale koupil jsem dům a nepostavil ho. Mnohokrát děkuji!
Machavity
2016-11-04 01:39:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Takže zde máte 3 sady vodičů

  • Vstup pro linku (od jističe nebo předchozího svítidla na okruhu)
  • Výstup pro linku (do další světelný zdroj v obvodu)
  • Spínač světel

Stejně jako u obecné FYI, k přepínačům budou normálně běžet 2 linkové vodiče. Například to vypadá, že máte přepínač na horkých (černých) vodičích. Protože vodič ve zdi k přepínači bude mít černý a bílý vodič, budete chtít připojit bílý k černým vodičům. Zní to dozadu, ale logika zde spočívá v tom, že když se proud vrací zpět vodičem (tj. Otočíte přepínačem), chcete mít možnost ho připojit ke správnému vodiči (není to pro základní svítidlo strašně důležité, ale mnohem důležitější pro stropní ventilátor).

Jinými slovy, bylo by zcela matoucí, kdybyste zařízení sejmuli a zjistili, že je zapojeno do dvou bílých vodičů. Museli byste přijít na to, který byl neutrální a který byl přepnut jako horký.

Jen si to zapojte, jak si myslíte. Černá na černou, bílá na bílou a vaše země.

Díky @Machavity. Právě jsem to udělal a v mé chodbě je nyní zaplaveno mnoho lumenů. Všiml jsem si na panelu jističe, že poznámky označují „Stropní světla / kouř 1“ a když byl jistič vypnutý, když jsem na něm pracoval, detektor kouře instalovaný 3 stopy odtud také postrádal energii. Opět obydlí z roku 1989, ale lepší než obydlí z roku 1929.


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...