Otázka:
Jak mám vyplnit 1/8 "otvory pro nehty v podlaze z tvrdého dřeva?
Bryce
2012-08-09 01:02:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po snaze o pískání máme v podlaze z tvrdého dřeva spoustu 1/8 "otvorů. Jsou zarovnány s původními otvory pro nehty, takže budou splynout, pokud budou tmavší než dřevo.

Jaký tmel bychom měli použít? Poté naneseme malou tečku polyurethanu? Písek? Strávil jsem nějaký čas v železářství, ale žádný z tmelů nebo produktů nezmínil podlahy jako aplikaci. Zdá se, že stávající podlaha být pololesklý, ale nemůžu si být jistý (byl opraven před naším domácím nákupem, ale dodavatelé nezanechali žádnou skvrnu ani zásoby). Více mě zajímá opeření polyvrstvy ve srovnání se sladěním barva.

Moje podlahy mají 8 mm tvrdého dřeva, 1 mm papírové podložky, na 18 mm starých růstových desek Douglass jedle. Dům byl postaven v roce 1938 a vše je z hlediska vlhkosti zjevně stabilizované. .Podlahy se mírně ohýbají, protože paprsky níže jsou překryty.

Tři odpovědi:
bib
2012-08-09 02:38:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Většina inženýrských a laminátových podlahových instalací je dodávána s opravnou sadou, jako je toto. Lze je najít také v domácích centrech.

touchupkit

Obvykle se skládá z voskových pastelek barevně sladěných s podlahou, které se vtírají do malých otvorů pro nehty nebo jiných nedokonalostí. Ty se vtírají přes otvor, aby se vyplnil, propláchnou se a poté se mírně obrousí suchým hadříkem.

Protože jsou voskové, nemohou být potaženy povrchovou úpravou, ale u malých otvorů to obecně není vydání

Obchod s hadwarem může poskytnout plnidla voskové pastelky, například tyto:

minwaxstick

Vyberte několik barev. Mohou být smíchány a později se budou hodit.

Soupravy také obvykle obsahují malou lahvičku s polyuretanovým povrchem přizpůsobenou lesku k poškrábání. Teoreticky můžete touto povrchovou úpravou vyplnit, obarvit a poté utěsnit malé otvory pro nehty, ale obvykle se to nedělá.

Najít malou lahvičku se shodnou výplní škrábanců bude tvrdší než voskové výplně a proces bude komplikovanější.

Jsou to dostatečně velké otvory, chtěl bych trvalé (dokončitelné) řešení. Naštěstí jsou všechny existující díry na nehty téměř černé, takže shoda není problém.
Podíval jsem se na tuto otázku, než jsem položil podobnou otázku, pokud jde o třísky a škrábance v naší laminátové podlaze. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem viděl, že opravná sada je také pro laminát. Jsem na webu nový, ale možná by to byla dobrá úprava původní otázky, nebo by to měla být samostatná otázka?
@Anticipation - udělá.
Tester101
2012-08-09 01:39:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pokud můžete přejet malým ukázkovým kusem podlahy (třeba ze skříně nebo tak něco) a odnést ho do železářství nebo do obchodu s barvami. Znalí lidé v některých obchodech vám mohou pomoci najít kombinaci produktů, které budou dokonale odpovídat. Pokud to není možnost (což často není), může být vaším nejlepším řešením experimentování na kousku dřeva. Nezapomeňte, že k dosažení přesné (nebo dostatečně blízké) shody budete možná muset namíchat různé skvrny.

Jakmile najdete správnou kombinaci produktů. Jednoduše vyplňte otvory vybraným plnivem na dřevo a po zaschnutí jemně pískujte. Naneste odpovídající skvrnu a nechte ji zaschnout. Poté naneste několik vrstev polyuretanu a lehce přebruste mezi vrstvami pomocí brusného papíru o zrnitosti 280 nebo jemnějšího.

Jaký brusný papír se používá mezi vrstvami?
Naštěstí jsou všechny stávající otvory na nehty téměř černé, takže shoda není problém.
Master Jak Legg
2012-08-28 06:37:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Stačí použít některý z těchto barevných dřevěných tmelů k vyplnění otvorů a po 3 dnech zaschnutí naneste na otvory tmelů tečku čirého šelaku. Budete chtít, aby trocha práškového tresku dostatečně vysušila tmel, aby se s ním dalo manipulovat (vytvořte si chuchvalec, který se nelepí na vaše ruce) Jakmile zatlačíte tmel do otvoru, odstraňte jej v jedné rovině pomocí tmelového nože a přebytek otřete čistý hadr. Šelak nanášejte pouze na tmel. Nebruste nic. Šelak je vhodný pro mnoho projektů. Z tresky lze vyrobit tmel z barev a skvrn, zaschnout tmely na zasklení oken & vyplňující otvory pro nehty a zahustit barvy.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...