Otázka:
Jak mohu skrýt odkryté šrouby se zapuštěnou hlavou v bočním panelu kuchyňských skříněk?
akaDanPaul
2014-01-13 22:56:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak mohu skrýt šrouby na straně stěny kuchyňské skříňky, která má mírně zapuštěné šrouby? Budu malovat své skříňky černě.

kitchen cabinets before and after with countersunk screws

Dva odpovědi:
Doresoom
2014-01-13 23:07:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Při malování skříněk můžete použít dřevěnou výplň. Naneste pomocí tmelového nože a poté brouste i po zaschnutí.

enter image description here

Alternativně, pokud se chystáte barvit skříňky, můžete použít fréza na zátku, která odpovídá průměru zahloubení. Pomocí vhodného šrotu vyřízněte hmoždinku, která má podobný vzor zrna, a po nanesení tenké vrstvy lepidla na dřevo ji lehce poklepejte do otvoru. Když uschne, můžete jej pomocí dláta zarovnat nebo téměř zarovnat a poté dokončit brusným papírem. Pak jste připraveni na barvení!

enter image description here

Pokud si dobře pamatuji, tato řezačka konektorů o průměru 5/16 " funguje dobře s zahloubení díry. (Možná budete chtít zkontrolovat, už je to dlouho, co jsem tuto kombinaci použil na projektu.)

dýha by také fungovala, i když může být přehnaná, pokud právě natíráte skříňku.
Digital Lightcraft
2014-01-13 22:59:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nejsem kutilský génius, ale šel bych s „výplní“.

To by dávalo smysl jako komentář, ale stále nepřidává mnoho informací. Někteří lidé mohou k @Doresoom přidat komentář, například * + 1 pro návrh doplňku *, a hlasovat pro jeho souhlas.
Vím ... ale je to jako ptát se „jak skládám papír“
@DarkcatStudios, Otázka se vám mohla zdát dost jednoduchá, ale bagatelizace otázky OP jim nijak nepomůže. Nebyla to hloupá otázka, pro většinu lidí, kteří mají malé zkušenosti s domácími opravami a zpracováním dřeva, je to snadná otázka. Není to celý smysl tohoto webu? Předávat naše znalosti / zkušenosti z oblasti kutilství ostatním?


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...