Otázka:
Jak zajistit, aby byla schránka po instalaci v jedné rovině se stěnou?
milesmeow
2016-11-14 04:59:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

blue box Máme nainstalované dvě modré schránky. Oba měli být v zadní rozstřikovací stěně, takže dodavatelé je neměli zarovnat se stěnou, myslím, že to odpovídá tloušťce dlaždic.

Dlouhý příběh, krátký. Nejsme gong, abychom měli zadní stříkání kolem jednoho z modrých polí.

Jak zajistím, aby byl tento modrý rámeček zarovnaný se stěnou? Také vidíte, že modrý rámeček není rovnoměrně vložený. Levá strana a horní část trčí více než pravá strana a spodní část.

Mám jen oříznout plast dolů, aby byl zarovnaný? Znamená to, že to nestačí na kód?

Následující prohlášení v tuto chvíli nemohu podpořit. Navrhoval bych však, že je to jen jedna krabička, kterou byste mohli jednoduše vystřihnout a nahradit ji starou pracovní krabicí.
Co je ten obdélníkový kousek modrého plastu nalevo uvnitř?
Dva odpovědi:
Speedy Petey
2016-11-14 05:51:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jedná se o nastavitelnou krabici.

Podél pravé svislé strany vidíte ten šroub? Tento šroub nastaví krabici dovnitř a ven. Ale protože to někdo namaloval / utěsnil, budete to muset uvolnit po celém okraji sádrokartonu.

Musím však říci, že kdokoli to nainstaloval jako první, odvedl opravdu sračku. Mělo by to sedět pořád dokola.

Není modrá krabička přibitá na cvočku? Existuje posuvná dráha pro modrou krabici?
http://www.homedepot.com/p/1-Gang-21-cu-in-Non-Metallic-Wall-Box-with-Adjustable-Bracket-B121ADJ-40R/202077339 ... (obrázky jsou tisíce slov a všechno)
Máme omítnuté stěny, takže to mohlo přispět k nerovnoměrné hloubce? Mohou za to zdi? :)
@milesmeow, je to možné.
Nemyslím si, že zeď je problém. Cvočky nebo povrch stěny by musely být z olovnice v nemožném množství. Hrajte s elektrickou skříní a sledujte, co se stane.
Jim Stewart
2016-11-14 06:42:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Box vypadá jako tento typ boxu s nastavitelnou hloubkou. Zkuste šroub utáhnout, ale pokud se krabička nepohybuje, měli byste odříznout ulpívající bláto ze sádrokartonu nebo se uklidnit, dokud se nepohybuje. Vzhledem k kovové konzole, která nese krabici, je překvapivé, že není čtvercová ke zdi. Možná se narovná, když se vtáhne do zdi, ale pokud ne, bude v pořádku použít. Získejte některé z těchto plastových podložek pro zásuvky a vložte správné číslo na šroub zásuvky, aby se umístil do roviny stěny.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...