Otázka:
Jak opravím drátěný plot?
Jack
2012-04-20 23:30:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Větrná bouře strhla jeden ze stromů na našem pozemku a přistála přes drátěný plot Tree on the Fence after the tree is gone

Vzhledem k výšce stromu byla celková škoda poměrně omezená. Připojil jsem obrázky se stromem na plotu i mimo něj.

Vzhledem k tomu, že to zabořil strom, zdá se, že plot má přiměřeně malé poškození - horní kolejnice je zjevně přípitek spolu se dvěma čepicemi sloupků, ale samotné sloupky se nepohybovaly. Věřím, že plot je vysoký 48 ", pozinkovaný.

Otázka, kterou mám, je, kolik práce by tato oprava byla a jak bych na ni šel? Samotné drátěné pletivo je pěkně rozbité. má smysl pokusit se jej ohnout dozadu, nebo bych měl vložit novou část? Bylo by nutné plot znovu natáhnout?

V tuto chvíli se snažím rozhodnout, zda se jedná o kutilský projekt nebo kdybych měl dostat profesionála.

FYI - opravil jsem to jako DIY projekt. Musel jsem vyměnit horní kolejnici, splétat v některých vyměnit řetězovou síť, abych nahradil špatně rozdrcený úsek, a pak rozvázat a znovu natáhnout řetězovou tkaninu k zadnímu sloupku plotu. Pronajal si nosítko plotu z místního depa Home.
Právě jsem smazal spamový příspěvek, který plagoval příslušného [Family Handyman] (http://www.familyhandyman.com/garden-structure/fences/how-to-repair-a-chain-link-fence/view-all ) článek.
Dva odpovědi:
kdgregory
2012-04-21 17:49:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myslím, že odpověď závisí na tom, co znamená „pěkně rozbité“. A než budete číst dál, je zde upozornění: moje jediná zkušenost s drátěnými ploty je sundává, nikoliv je umisťuje (ale srazil jsem jich dost :-)).

To říká , moje zkušenost je, že odkazy se zhroutí jeden na druhém, ne ve skutečnosti ohnout. Což znamená, že oplocení jako celek lze znovu narovnat. I když se sloupky zdají nedotčené, měli byste se ujistit, že jsou kolmé.

Kolejnice lze snadno vyměnit; každé domácí středisko by je mělo nosit, stejně jako čepice a další příslušenství. Důležitým kusem, který budete potřebovat, je spojka: krátká část trubky, která se pohodlně vejde na konce dvou stávajících kusů, aby se spojily dohromady (u plotů, které jsem demontoval, je to jen lisované, ne svařované nebo pájené natvrdo, ale domnívám se, že by to pomohlo epoxidové vrstvě).

Vystřihněte stávající kolejnice pomocí vratné pily, v blízkosti stávajících kolejnic, které mají stále čepice (můžete také použít pilu na kov; vyhráli jste ' nebudu mít dostatek volného prostoru pro použití řezačky trubek). Zasuňte novou část (y) kolejnice přes uzávěry, připevněte je ke sloupkům, zkrátte na délku a zasuňte spojku na místo.

Tím zbývá opětovné připevnění oplocení. Myslím, že ho můžete natáhnout na kolejnici pomocí lisovacího drátu a kleští: provlékněte drát plotem a kolejnicí a otočte jej, aby se uvolnilo. Pak připojte normálně.

BrianK
2012-04-22 10:04:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nechcete vznést pojistnou událost? Předpokládám, že to může záviset na vaší odečitatelné hodnotě.

Pokud je tkanina řetězu špatně ohnutá, pravděpodobně bych tkal v nové sekci. Budete muset retretch pomocí přijít nebo blokovat a řešit.

Moje odečitatelná částka je 1 000 $, doufám, že oprava bude menší než ta ...
Odpověď @kdgregory's byla na místě ... Opravil jsem a přesunul řadu plotových článků, což by měl být docela snadný DIY projekt, který byste měli být schopni dosáhnout za méně než 100 $.


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...