Otázka:
Jak mohu opravit nástěnný věšák na ručníky
J.W.
2015-06-03 05:36:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ze zdi byl vytržen věšák na ručníky připevněný pomocí suchého zipu. Jak mohu opravit otvor a znovu připevnit věšák na ručníky?

enter image description here

enter image description here

[Tato odpověď na podobnou otázku má užitečné obrázky] (https://diy.stackexchange.com/a/145234/59212)
Dva odpovědi:
Michael Karas
2015-06-03 09:06:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pokud jste flexibilní ohledně umístění, kde je tyč na ručníky namontována, existuje relativně snadná cesta k opravě. S tím jsou spojeny dva hlavní kroky. Pokud opravdu chcete držák na ručníky uchovat na stejném místě, existuje další způsob, jak jej opravit na místě, ale vyžaduje to více práce. Není to opravdu těžké udělat, ale jeho oprava trvá déle.

Demontáž věšáku na ručníky

 1. Najděte a povolte šroub nebo stavěcí šroub se šestihrannou hlavou, který umožňuje demontáž části držáku na věšák na ručníky z dekorativní vnější skořepiny.

 2. Odstraňte starý šroub Molly z držáku a vyhoďte starý spojovací materiál.

 3. Vyhledejte ve zdi čep, na kterém můžete připevnit tyč na ručníky. (K tomu může být užitečný nástroj pro vyhledání čepů, ale můžete také použít magnet k vyhledání šroubů nebo hřebíků, které drží sádrokartonovou desku na čepech s vědomím, že za šroubem je čep).

 4. Namontujte držák na nové místo přes čep. Použijte šrouby dostatečně dlouhé, aby pronikly do sádrokartonu a asi 1 "do čepu. Pravděpodobně by to byl šroub o délce 1,5. Až 1,75". Některé držáky mají 1 šroub a jiné 2 nebo tři. Pamatujte, že nejlepší bude předvrtat pilotní otvory pro šrouby. Zapojí se snadněji a zabrání roztržení čepu.

 5. Namontujte samotnou tyč na ručník na držák a utáhněte šroub / šestihranný šroub, který připevňuje tyč na ručník k držáku.

Oprava staré díry

 1. Otvor lze snadno opravit pomocí jedné z oblíbených malé sady na opravu patchů, které si můžete zakoupit ve velkém obchodě. Ty mají nalepovací plastovou nebo kovovou mřížku nebo kus webu, který má na zadní straně lepidlo. Odlepte podložku a vložte ji na povrch stěny uprostřed staré díry.

 2. Postupujte podle pokynů se sadou, abyste na náplast nanesli po sobě následující vrstvy bláta ze sádrokartonu a vytáhněte jej asi 6 až 8 palců na každou stranu místa opravy. Podle toho, jak hezky můžete nanést každý nátěr sádrokartonové směsi, může nebo nemusí být nutné mezi nátěry brousit. Poté, co jsou vyschlé kabáty suché, můžete povrch hladce obrousit.

 3. Vzhledem k tomu, že současná zeď je strukturovaná, budete chtít v oblasti opravy použít nějakou texturu. K dispozici jsou spreje, pokud jde o texturní materiál, který si můžete zakoupit ve velkém obchodě. Ty vystříknou povlak z materiálu podobného bahnu ze sádrokartonu a zanechají texturu na ploše stěny. Při použití těchto postřikovacích plechovek je vhodné nejprve vyzkoušet použití šrotu, překližky, lepenky nebo podobného materiálu, aby se zamezilo nanášení texturového materiálu.

 4. Po zaschnutí textury proveďte penetraci přepracované plochy kvalitním základním nátěrem.

 5. Nakonec můžete překreslit oblast opravy barvou, aby odpovídala zbytku oblasti stěny. Pokud je oblast stěny, kde je oprava umístěna, relativně malá, můžete zvážit přebarvení celého povrchu od rohu k rohu a shora dolů. Tímto způsobem bude malování mnohem méně patrné.

Oprava na stávajícím místě

 1. Začali byste označením a následným vyříznutím poškozeného oblast sádrokartonu v obdélníkové oblasti asi 2,5 "x 4". Použijte k tomu levnou ruční řezačku děr na sádrokarton.

 2. Získejte kousek borovice 1x3, který je dlouhý asi 8 až 9 palců. (Tato velikost desky bude jen užší než šířka díry, kterou jste vyřízli). Připevněte sádrokartonový šroub částečně do středu jedné ploché plochy tohoto kusu desky a poté k tomuto sádrokartonovému šroubu připevněte dlouhý provázek.

 3. Dřevěný díl vložte do otvoru ve zdi. Spusťte jej dolů tak, aby celá věc šla do zdi za otvorem s délkou desky inline s dlouhým rozměrem vaší díry. Pomocí šňůrky přitáhněte desku k vnitřní straně stěny a poté můžete pomocí sádrokartonového šroubu jako rukojeti držet desku na místě.

 4. Nainstalujte některé šrouby do sádrokartonu skrz stávající sádrokartonovou desku asi 1/2 palce od otvoru a do desky borovice 1x3. Použil bych dva šrouby vedle sebe nad a pod otvorem. K instalaci šroubů použijte ruční šroubovák, protože to jde snadno. Když se šrouby přiblíží téměř do stavu, dokončete s nimi jen ztlumení povrchu sádrokartonu a neprorážení papíru. (V tomto případě je příliš snadné to pokazit pomocí ovladače napájení).

 5. Když je deska nainstalována, můžete odstranit strunu a šroub rukojeti.

 6. Poté budete potřebovat malý kousek sádrokartonové desky, které se vejdou do díry a zazadí o dřevěnou desku za ní. Pokud nemáte nějaké kousky sádrokartonu, které prodávají, prodávají malé kousky o rozměrech 2 stopy a 2 stopy ve velkých krabicových obchodech.

 7. Přišroubujte malý kousek sádrokartonu na místo pomocí dvou šroubů do sádrokartonu. Drž se dál od uvádění šroubů do středu jsou.

 8. Oprava přes tento otvor. Můžete to udělat pomocí středně velké sady na opravu sádrokartonových náplastí a postupujte podle výše uvedených kroků, včetně textury a malby.

 9. Jakmile je otvor úplně zaplátán, můžete znovu namontovat držák tyče na ručníky, jak bylo popsáno výše, pomocí šroubů běžného typu. Šrouby půjdou do středové části desky 1x3 místo přes čep. Tato oprava zajistí držák na ručník až na nejagresivnější zacházení s věšákem na ručníky.

Hodně štěstí.

Díky moc se zdá, že původní místo pro montáž není proti čepu. Existuje nějaký snadný způsob, jak to opravit na místě?
Existuje další způsob, jak jej opravit na místě, ale vyžaduje více práce. Není to opravdu těžké udělat, ale náprava to trvá déle. Začali byste tím, že označíte a poté vyříznete poškozenou oblast sádrokartonu v obdélníkové oblasti o rozměrech přibližně 2,5 "x 4". Použijte k tomu levnou ruční řezačku děr na sádrokarton. Dále získáte kousek borovice 1x3, který je dlouhý asi 8 až 9 palců. (Tato velikost desky bude jen užší než šířka díry, kterou jste vyřízli). Připevněte částečně sádrokartonový šroub do středu jedné ploché plochy tohoto kusu desky a poté připevněte dlouhý řetězec k (pokračování)
(pokračování shora) ten šroub do sádrokartonu. Poté zasuňte kousek dřeva do otvoru ve zdi. Snižte to tak, aby celá věc šla do zdi za otvorem s délkou, pokud je deska v souladu s dlouhým rozměrem vaší díry. Pomocí šňůrky přitáhněte desku k vnitřní straně stěny a poté můžete pomocí sádrokartonového šroubu jako rukojeti držet desku na místě. Dále budete chtít nainstalovat některé šrouby do sádrokartonu skrz stávající sádrokartonovou desku asi 1/2 palce od otvoru a do desky borovice 1x3. Použil bych dva šrouby vedle sebe nad a pod otvorem. (pokračování)
(pokračování shora) K instalaci šroubů použijte ruční šroubovák, protože to jde snadno. Když se šrouby přiblíží téměř do stavu, dokončete s nimi jen ztlumení povrchu sádrokartonu a neroztržení papíru. (V tomto případě je to příliš snadné pokazit pomocí ovladače napájení). Když je deska nainstalována, můžete odstranit strunu a šroub rukojeti. Poté potřebujete malý kousek sádrokartonu, který se vejde do díry a založí se o dřevěnou desku za ní. Pokud nemáte položeny nějaké kousky sádrokartonu, prodávají malé kousky o rozměrech 2 stopy a 2 stopy (pokračování)
(pokračování shora) ve velkých boxech. Tento malý kousek sádrokartonu můžete přišroubovat pomocí dvou šroubů do sádrokartonu. Drž se dál od uvádění šroubů do středu jsou. Pak chcete tuto díru zalepit. Můžete to udělat pomocí středně velké sady na opravu sádrokartonových náplastí a postupujte podle kroků, které jsem zmínil ve výše uvedené odpovědi, včetně textury a malby. Jakmile je otvor úplně zaplátán, můžete znovu namontovat držák tyče na ručníky, jak bylo popsáno výše, pomocí šroubů běžného typu, ale namísto přes knoflík je nainstalovat do střední oblasti desky 1x3. Toto (pokračování)
(pokračování shora) oprava zajistí držák na ručník až na to nejagresivnější zacházení s věšákem na ručníky. Hodně štěstí.
Tyler Durden
2015-06-03 07:57:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Navrhoval bych zavolat tesaře. Většina potenciálních řešení zahrnuje přestavbu zdi, která bude vyžadovat zkušeného obchodníka nebo někoho s významnými schopnostmi kutila. Neexistuje žádné snadné 30minutové řešení, které bude dobře fungovat, a mohli byste to udělat sami.

Přestavět zeď?


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...