Otázka:
Dobrý způsob, jak něco odebrat z přepadového odtoku z umyvadla?
LarryBud
2020-01-04 20:15:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moje žena spustila náušnici do přepadového odtoku jejího umyvadla. Náušnice má průměr asi 1 ", takže otvor, který vede od přepadu k hlavnímu odtoku, je příliš malý na to, aby mohla projít.

Náušnice je stříbrná, takže je nemagnetická (zkontroloval jsem ten druhý, aby se ujistil).

Krátce po vyjmutí umyvadla a jeho otočení vzhůru nohama, nějaké další nápady, jak tu věc dostat ven? Myslel jsem jen na háček a drát, ale bylo by to crapshoot o tom, že je schopen ho zavěsit.

Chci jen dodat, jak vypadá dřez. Všimněte si, že přepadový odtok je velmi úzký, a pokud jste měřili mezi otvorem a jeho zadní částí, je to možná 5/8 ":

enter image description here

Pět odpovědi:
isherwood
2020-01-04 21:21:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chtěl bych to udělat s nejsilnějším vakuem, jaké můžete vymyslet. Možná si na konec hadice položte nylonovou punčochu, aby se náušnice nepoškodila při letu dolů po trubce.

Boom, fungovalo to skvěle!Neměl jsem trpělivost dát punčochu na konec, ale trvalo to jen asi 10 sekund, jakmile jsem vyprázdnil shopvac ven.Skvělý nápad!
Poté proveďte několik vteřin umyvadlo, protože některé podtlaky jsou dostatečně silné, aby vodu vytáhly, a pokud tato voda zmizí, umožní to proniknutí splaškových plynů do vašeho domu.
Dobrý postřeh.Kvůli jasnosti hovoří Ferrybig o [odtokové jímce] (https://www.thespruce.com/the-purpose-of-a-drain-trap-2718770), nikoli o samotném dřezu.
V závislosti na vašem vakuu existuje šance, že nasaje vodu do mechanismu.Ideálně použijte mokrý stroj, ne váš běžný vysavač na domácí koberce.
ArmanX
2020-01-06 03:39:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pokud absolutně, kladně, musíte jistě vědět, že jste zavěsili náušnici, celou náušnici a nic jiného než náušnici, pak potřebujete endoskop:

an endoscope

Levný USB nebo WiFi endoskop s přílohami stojí někde kolem 10 USD v USA. Vše, co musíte udělat, je připojit endoskop k telefonu nebo notebooku a používat jej jako webovou kameru. Pomocí háčkového nástavce zatlačte kameru do odtoku, dokud neuvidíte kroužek, poté jej zavěste a vytáhněte. Mohlo by to být také použito ve spojení s jinými háčky, grabbery nebo dokonce s vakuem.

lol, neexistuje způsob, jak se dostat dolů do přepadové pasti.
V závislosti na tom, jak je pasti připojena k hlavnímu odtoku dřezu, můžete endoskop zasunout zespodu a poté pomocí drátěného háku lovit prsten seshora.
Steve Wellens
2020-01-04 23:01:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Můžete zkusit flexibilní vyzvednutí drápu. Stiskněte konec, drápy se otevřou, uvolní se a zavřou se:

enter image description here

Nevěřím, že by se to vešlo do přepadového otvoru, nebo že bych byl schopen ohnout dolů, ale za tu myšlenku.
JACK
2020-01-04 20:51:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Crapshoot může být vaším nejlepším výstřelem. Zkuste si pořídit několik čističů trubek, ohnout na koncích háček a vyrazit na ryby. Jsou pružné a nebudou klínovat náušnici dále do odpadu. Pravděpodobně by fungoval i nějaký lehkoměrný drát, například zvonový.

Machavity
2020-01-06 19:56:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jednoduchým a levným řešením je flexibilní vypouštěcí odtoková páčka (neexistuje žádný skutečný akceptovaný obchodní název). Po stranách mají háčky nebo úchyty, které uchopí věci v odtoku a vytáhnou je zpět. Většina hardwarových a univerzálních obchodů je přenáší.

Myslím, že je navržen tak, aby vytrhával chloupky.Nejsem si jistý, zda by se dostatečně dobře uchopil a vytáhl náušnici.
@MartinBonnersupportsMonica Ty, které jsou ostnaté, by svou práci zvládly dostatečně snadno


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...